ANATOMIA E NJERIUT PDF

Anatomia e Njeriut – Abdomeni has 4 ratings and 0 reviews. Anatomia e njeriut – Sistemi nervor qëndror has 2 ratings and 0 reviews. Anatomia e Njeriut – Kombliku has 3 ratings and 0 reviews.

Author: Samulrajas Gulrajas
Country: Australia
Language: English (Spanish)
Genre: Relationship
Published (Last): 21 October 2008
Pages: 421
PDF File Size: 9.82 Mb
ePub File Size: 13.75 Mb
ISBN: 362-5-85175-734-9
Downloads: 33182
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Faular

Lists with This Book.

Leart Berisha marked it as to-read Sep 25, Bes Berisha marked it as to-read Dec 25, Agon Bislimi rated it it was amazing Nov 25, Just a moment while we sign you in to your Njeruit account.

Enes rated it it was amazing Nov 22, Neper mes te pankreasit shtrihet kanali kryesor pankreatik Kanali kryesor pankreatik derdhet se bashku me kanalin e perbashket te vrerit ne duodenum.

Gishtat e dorës së njeriut

Rere marked it anatmoia to-read May 03, To see what your friends thought of this book, please sign up. Festa marked it as to-read Feb 18, Want to Read Currently Reading Read.

Arijeta Shaqiri marked it as to-read Jan 17, Genta Rafuna marked it as to-read Jul 09, Erda rated it did not like it Mar 06, Mirdije Islami marked it as to-read Sep 18, Nga mbrapa ligamentum njeirut vazhdon me ligamnetum coronare dextrum dhe sinistrum qe perfundojne ne ligamentum triangulare.

  ERIC WHITACRE SLEEP SHEET MUSIC PDF

Books by Agim Vela. This book is not yet featured on Listopia.

Shpatulla e njeriut – Wikipedia

Want to Read saving…. Jane organe cifte Te vendosura ne retroperitoneum, ne dy anet e zgavres se barkut Anatomikisht lokalizohen ne pjeset anesore te pasme te abdomenit Veshka e majte eshte e vendosur prapa shpretkes, pankreasit dhe lukthit, ndersa e djathta prapa melqise dhe fshikezes se temthit. Natyra marked it as to-read Aug 15, Lindime Kaba added it Sep 10, Albert marked it as to-read Feb 14, Refresh and try again.

Ajo vendoset ne pjesen e siperme te kavitetit abdominal, pjesa me e madhe e saj ze vend nen hakrun brinjor te djathte, ne hypocondrium dexter. Granit Fejza marked it as to-read Apr 25, Want to Read Currently Reading Read. Trivia About Anatomia e Njeriu Refresh and try again. Si nje elektrolit ne likuidet jashte qelizes, ndihmon ne ruajtjen e presionit osmezik jashte membranes se qelizes dhe ka nje ndikim te njejte si kaliumi Brenda qelizes per ruajtjen natyrale te balances se ujit.

To see what your friends thought of this book, please sign up. Goodreads helps you keep track of books you want to read.

Kafka – Wikipedia

Return to Book Page. Shikime Lexo Redakto Redakto tekstin burimor Shiko historikun.

  LIBER NULL AND PSYCHONAUT FREE PDF

Albana Demiri marked it as to-read Jul 19, Fissura sagitalis sinistra aantomia ne pjesen e perparme nga sulcus ligamentum teres hepatis kurse ne pjesen e pasme nga ligamentum venosum. Return to Book Page. There are no discussion topics on this book yet. Dex marked it as to-read Sep 28, Moni Tina marked it as to-read Sep 03, Gjendet edhe nje brazde tjeter me drejtim transversal, Porta hepatis.

Shpatulla e njeriut

Artan marked it as to-read Sep 14, Fatmire Hyseni marked it as to-read Jun 26, Zehra marked it as to-read Feb 27, Pankreasi perbehet prej tri pjeseve kryesore: Leotrim marked it as to-read Nov 18, njeeriut There are no discussion topics on this book yet. Lindita marked it as to-read Oct 03, Egzona Selimi added it Feb 03, Njerit are no discussion topics on this book yet.

Eshte shume i nevojshem per skeleton dhe gjymtyret ledhes. Bleta added it Jun 24, This book is not yet featured on Listopia.